Zadanie

Extrémna prokrastinácia

Počet bodov: 30

Miško by mal pripravovať úlohu do Zenitu. Viete ale ako to chodí, nechce sa mu a tak robí všetko iné, len nie pripravovať úlohu. Našiel si \(n\) filmov, ktoré by si chcel pozrieť. Nie je to však také jednoduché. Miško je pokazený dnešnou dobou, a sociálnymi sieťami, takže neudrží pozornosť len na jeden film. Našťastie má 2 obrazovky, a teda môže pozerať dva filmy naraz.

To však stále nestačí. Je dokázané že každých 5 minút je v každom filme nudná scéna. Na to však Miško má tiež riešenie. Keď začne nudná scéna (pochopiteľne naraz v oboch filmoch ktoré pozerá) pozrie si trailer nejakého iného filmu.

Úloha

Miška by teraz zaujímalo ako najdlhšie dokáže udržať pozornosť na filmy, a tým oddialiť jeho prácu na úlohách Zenitu. Miško si najprv vyberie 2 filmy ktoré bude pozerať, a potom každých 5 minút si pozrie trailer na nejaký film, ktorý zatiaľ nevidel, ani ho nepozerá. Akonáhle jeden z filmov skončí, alebo začne nudná scéna a Miško už nemá čo pozerať, začne sa nudiť.

Vstup a Výstup

V prvom riadku vstupu je číslo \(n\) (\(1 \leq n \leq 10^5\)) udávajúce počet filmov. Ďalej nasleduje \(n\) riadkov – každý z nich obsahuje jedno celé číslo \(a_i\), ktoré zodpovedá dĺžke \(i\)-teho filmu v 5-minútovkách, pričom platí \(1 \leq a_i \leq 10^6\).

Vypíš jeden riadok a v ňom jedno celé číslo \(k\) - najväčší počet trailerov, ktoré si Miško pozrie, kým sa začne nudiť.

Príklad

Input:

5
6
1
4
8
2

Output:

3

Miško začne pozerať filmy s dĺžkou 6 a 8. Potom si postupne pozrie trailery na zvyšné tri filmy.

Input:

4
2
1
2
1

Output:

1

Ak Miško začne pozerať filmy s dĺžkou 2 stihne si pozrieť len jeden trailer. Inak by si nestihol pozrieť ani jeden, kým sa skončí film, ktorý pozerá.

Pre odovzdávanie sa musíš prihlásiť.