Zadanie

Baviť sa budeme o…

Počet bodov: 15

Jožko veľmi rád rozpráva o klávesniciach každému. Nediskriminuje ani tých, čo ešte nevedia, že o nich chcú počúvať. Nedávno ho zavolali na párty, a keďže to je obetavý človek, rozhodol sa, že každému porozpráva o svojich obľúbených modeloch značky Keychron. Keďže má vo veciach rád poriadok, zapisoval si každého človeka, ktorému o Keycheron klávesniciach na párty povedal. Keďže Jožko nemá dobrú pamäť na mená, každého človeka si zapísal podľa unikátnej číselnej hodnoty. Na konci párty sa hrdo pozrel na zoznam všetkých ľudí, ktorým o klávesniciach Keychron porozprával a zistil, že niektorým ľuďom o nej povedal možno aj viac ako raz. Keďže svojich poslucháčov chce stále učit novým veciam, nechce, aby hocikto z nich počul o tejto značke klávesníc znovu. Preto sa rozhodol, že na najbližšiu párty sa lepšie pripraví. Vopred si nachystal zoznam všetkých ľudí, s ktorými sa na druhej párty chystá rozprávať. Je jasné, že, ak sa medzi nimi nachádza osoba, ktorá bola aj na prvej párty, Jožko si musí pripraviť prednášku o klávesniciach značky Spacecadet. No radšej než zisťovať, či bude potrebné si prednášku pripraviť, Jožko pojde pozerať YouTube videá o klávesniciach. Zistite mu to teda vy.

Úloha

Na vstupe dostanete dve čísla \(n\) a \(m\). Ďalšie dva riadky budú obsahovať dva zoznamy. V prvom sú čísla ľudí, s ktorými sa Jožko rozprával na prvej párty a v druhom čísla ľudí, s ktorými sa Jožko plánuje rozprávať na druhej párty. Ak sa Jožko plánuje rozprávať na druhej párty s človekom, s ktorým sa už rozprával na tej prvej, vypíšte Priprav prednasku o Spacecadet. V opačnom prípade vypíšte Mozes hovorit o Keychron.

Vstup a Výstup

Prvý riadok obsahuje \(n\) a \(m\) počty ľudí, s ktorými sa Jožko rozprával na prvej párty a s ktorými sa plánuje rozprávať na druhej.

Druhý riadok obsahuje \(n\) medzerou oddelených čísel \(0 \leq x_i \leq 10^9\), zoznam ľudí, s ktorými sa Jožko rozprával na prvej párty.

Tretí riadok obsahuje \(m\) medzerou oddelených čísel \(0 \leq y_i \leq 10^9\), zoznam ľudí, s ktorými sa Jožko plánuje rozprávať na druhej párty.

V prvej sade platí \(0 \leq n \leq 1000\) a \(0 \leq m \leq 1000\).

V druhej sade platí \(0 \leq n \leq 200000\) a \(0 \leq m \leq 200000\).

Ak na druhej párty bude Jožko hovoriť s človekom, s ktorým hovoril už na prvej párty, vypíšte Priprav prednasku o Spacecadet. Inak vypíšte Mozes hovorit o Keychron.

Príklad

Input:

5 5
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10

Output:

Mozes hovorit o Keychron

Input:

5 5
1 2 3 4 5
6 7 8 9 5

Output:

Priprav prednasku o Spacecadet
Pre odovzdávanie sa musíš prihlásiť.