Zadanie

Anglický tenis

Počet bodov: 10

Tenis ako ho dnes poznáme vymysleli pravdepodobne Angličania. Rovnako im vďačíme aj za systém bodovania ktorý wikipédia popisuje nasledovne:

Vo výmene sa boduje následujúcim spôsobom: po prvej výmene je stav vždy 15 – 0 resp. 0 – 15 (v prvom prípade vyhral podavajúci, v druhom prijimajúci). Ďalšia výmena sa opäť hodnotí pätnastimi bodmi, takže stav môže byť 30 – 0, 0 – 30 alebo 15 – 15. Ak následujúcu výmenu vyhrá hráč, ktorý ma 30 bodov, pridáva sa už len 10 bodov, čiže stav môže byť 40 – 0 alebo 0 – 40, resp. rôzne variácie stavu, keď zvíťazí hráč, ktorý ma 30 bodov. Stav 40 – 40 sa nazýva zhoda a hráč, ktorý vo výmene za tohto stavu zvíťazí, získava výhodu. Ak vyhrá aj nasledujúcu výmenu, vyhráva hru (gem). Ak nezvíťazí, opakuje sa stav 40 – 40 až kým jeden z hráčov nezvíťazí. Mimo zhody zvíťazí hráč, ktorý zvíťazí vo výmene za stavu 40-x, pričom rozdiel musí byť minimálne o dve loptičky, inak opäť nastáva zhoda.

Úloha

Alica a Bob hrajú jeden tenisový gem a zapisujú si iba to, kto vyhral ktorú výmenu.

Vašou úlohou je zistiť, či tento gem vyhrala Alica alebo Bob.

Vstup a Výstup

Na vstupe dostanete jeden reťazec zložený z písmen “A” a “B” – postupnosť výťazov jednotlivých výmen. Môžete predpokladať že ide o jeden kompletný gem, Teda nekončí nerozhodne a po konci hry ďalšie výmeny nenasledujú.

Na jeden riadok vypíšte A alebo B, podľa toho ktorý hráč vyhrá gem.

Príklad

Input:

AAABA

Output:

A

Skóre bude postupne 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, Hra a vyhráva hráč A.

Input:

AABBBAABBAABBB

Output:

B

Po šiestich výmenách nastane Zhoda, následne si hráči 4 krát vystriedajú Výhodu až nakoniec získa B dvojbodový náskok a tak vyhrá.

Pre odovzdávanie sa musíš prihlásiť.