Zadanie

Environmentálna kampaň KSP

Počet bodov: 25

Určite ste už počuli o globálnom otepľovaní. V tejto dobe je to všeobecne uznávaný fenomén, aj keď sa stále nedohodlo, nakoľko veľmi k nemu prispievajú ľudia.

Na rozdiel od vás, však o globálnom otepľovaní v Krajine Studeného Počasia ani nechyrovali. To sa zmenilo vtedy, keď sa dopočuli o tom, že kúrenie fosílnymi palivami bude v blízkej budúcnosti zakázané v snahe spomaliť klimatické zmeny.

To by samozrejme bola pre KSPákov katastrofa - v Krajine Studeného Počasia sa v zime bez kúrenia nezaobídu a do zelenej energie veru investovať nebudú. Ostáva už len jediné - zorganizovať environmentálnu kampaň a presvedčiť zvyšok sveta, že globálne otepľovanie vlastne neexistuje.

Ako na to? Jednoducho. Stačí len ukázať, že teploty z roka na rok nerastú. V KSP už osadníci \(N\) rokov každé leto merajú najvyššiu teplotu. Napísali si tieto teploty jednu za druhou a teraz ako dôkaz globálneho neotepľovania hľadajú také dva roky, že v tom nedávnejšiom z nich bola v lete nižšia maximálna teplota, ako v tom dávnejšiom.

Svoju environmentálnu kampaň by chcela KSP spustiť čo najskôr. Pomôžte im rýchlo takéto dva roky nájsť.

Vstup a Výstup

V prvom riadku je číslo \(N\): počet meraní teploty. V druhom riadku je \(N\) čísel, predstavujúce najvyššiu letnú teplotu v KSP za posledných \(N\) rokov, od najdávnejšieho až po najnedávnejší. Platí \(1 \leq N \leq 10^5\), \(1 \leq teplota \leq 10^9\)

Vypíšte dve čísla rokov \(i,j\) aby platilo \(1 \leq i < j \leq N\) a zároveň teplota v roku \(i\) bola vyššia ako v roku \(j\). Ak je viacero dvojíc spĺňajúcich tieto podmienky, vypíšte ľubovoľnú. Ak však takáto dvojica rokov neexistuje, vypíšte \(-1 -1\).

Príklad

Input:

2
47 21

Output:

1 2

Input:

2
47 48

Output:

-1 -1
Pre odovzdávanie sa musíš prihlásiť.